Kamera IP BCS POINT BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1
- Numer katalogowy: 72352
- Producent: BCS
- Model: BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Rozdzielczość kamery: 8MPX (4K)
- Rodzaj obiektywu: Stały
- Wielkość przetwornika: 1/2.7''
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
Kamera IP BCS POINT BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1 Kamera IP panoramiczna 8MpxPrzetwornik 1/2.7" PS CMOSZgodność z NDAAObiektyw stały 1.68mmKąt widzenia H: 180° V: 100°WDR120dBIR 20mMikrofonObudowa IP67Wbudowane funkcje inteligentne Specyfikacja techniczna Parametr /... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 72352 |
| Model | BCS-P-PTIP1x8FWR2-Ai1 |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Rodzaj obiektywu | Stały |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Rozdzielczość | 3840X2160 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 1.68 mm |
| Kąt widzenia | 180° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 40 m |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A/G.711U |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy | 11 W |
| Wymiary przedmiotu | 198×71×71mm |
| Temperatura pracy | -30°C~+60°C |
| Czułość przetwornika | 0.003Lux(F1.4,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, 802.1x, SNMP, QoS, SSL/TLS, SSH, HTTPS, SMTP |
| Strefy prywatności | Tak |
| WDR | Tak |
| Typ obudowy | Tubowa |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Producent | BCS |