Kamera IP Hikvision HM-TD2618-3/G0/T1A
- Numer katalogowy: 63635
- Producent: HIKVISION
- Model: HM-TD2618-3/G0/T1A
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: CMOS + VOx
- Rozdzielczość kamery: 5MPX + 160x120 px
- Rodzaj obiektywu: Termowizyjny Dualny
- Wielkość przetwornika: 1/2.7''
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
Kamera IP Hikvision HM-TD2618-3/G0/T1A Najważniejsze cechy Rozdzielczość 160 × 120, 12 μm, VOx UFPA, NETD ≤ 25 mK (25°C, F1.0)Video Content Analysis 3.0 (VCA3.0): wysoka skuteczność wykrywania i klasyfikacji ludzi oraz pojazdówObsługa inteligentnego oświetlenia hybrydowego: światło bia... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 63635 |
| Model | HM-TD2618-3/G0/T1A |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | CMOS + VOx |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX + 160x120 px |
| Rodzaj obiektywu | Termowizyjny Dualny |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Rozdzielczość | 2688x1944 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 4.3mm + 3.6mm |
| Kąt widzenia | 84.0° + 50° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 2/2 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa odporności | IK10 |
| Pobór mocy | 24 W |
| Wymiary przedmiotu | 349.1 mm × 113 mm × 105mm |
| Temperatura pracy | -40 °C do 65 °C |
| Czułość przetwornika | 0.0089Lux @(F1.6,AGC ON) ,0 Lux with IR |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4/IPv6,HTTP,HTTPS,802.1x,Qos,FTP,SMTP,UPnP,SNMP,DNS,DDNS,NTP,RTSP,RTCP,RTP,TCP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,PPPoE,Bonjour,SFTP,SRTP |
| Strefy prywatności | Tak |
| WDR | Tak |
| Typ obudowy | Tubowa |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Producent | HIKVISION |