Kamera IP Hikvision DS-2CD2743G2-LIZS2U 2.8-12mm BLACK PL
- Numer katalogowy: 63371
- Producent: HIKVISION
- Model: DS-2CD2743G2-LIZS2U 2.8-12mm BLACK PL
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Rodzaj obiektywu: Motozoom
- Wandaloodporność: Tak
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
Kamera IP Hikvision DS-2CD2743G2-LIZS2U 2.8-12mm BLACK PL Najważniejsze cechy 4 MP Acusense Smart Hybrid Light Zmiennoogniskowa kopułkowa kamera sieciowa z motozoomWysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MPAcusense: Klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i poj... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 63371 |
| Model | DS-2CD2743G2-LIZS2U 2.8-12mm BLACK PL |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Rodzaj obiektywu | Motozoom |
| Wandaloodporność | Tak |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Rozdzielczość | 2688x1520 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8-12 mm (motozoom) |
| Kąt widzenia | 102.4° - 31.2° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 40 m |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa odporności | IK10 |
| Pobór mocy | 12.5 W |
| Wymiary przedmiotu | 121,5 mm × 97,6 mm |
| Temperatura pracy | -30 °C do 60 °C |
| Czułość przetwornika | Kolor: 0,005 luksa przy (F1,6, AGC WŁ.), 0 luksów z oświetleniem |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Strefy prywatności | Tak |
| WDR | Tak |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Producent | HIKVISION |