Kamera IP Hikvision DS-2CD2043G2-LIZ2UY/SL(2.8/4)BLACK
- Numer katalogowy: 63339
- Producent: HIKVISION
- Model: DS-2CD2043G2-LIZ2UY/SL(2.8/4)BLACK
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Rodzaj obiektywu: Regulowany
- Wielkość przetwornika: 1/3''
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
Kamera IP Hikvision DS-2CD2043G2-LIZ2UY/SL(2.8/4)BLACK Przeznaczenie Kamera sieciowa tubowa 4 MP AcuSense Smart Hybrid Light z motorowym obiektywem regulowanymObiektyw 2,8/4 mm w jednej konstrukcji, typu point varifocalKonstrukcja odporna na korozję (NEMA 4X) – zwiększona niezawodnośćS... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 63339 |
| Model | DS-2CD2043G2-LIZ2UY/SL(2.8/4)BLACK |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Rodzaj obiektywu | Regulowany |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Rozdzielczość | 2688x1520 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm+4mm |
| Kąt widzenia | 99,3° 80,0° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 40 m |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa NEMA 4X |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Wymiary przedmiotu | 74.4 mm × 176.3 mm |
| Temperatura pracy | -30 °C do 60 °C |
| Czułość przetwornika | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Strefy prywatności | Tak |
| WDR | Tak |
| Typ obudowy | Tubowa |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Producent | HIKVISION |