Kamera IP EasyCam EC-2x2PTZ8DL-N dual 4MP (2MP + 2MP) WiFi Tuya
- Numer katalogowy: 52711
- Producent: EASYCAM
- Model: EC-2x2PTZ8DL-N
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: Progressive Scan CMOS
- Rozdzielczość kamery: 2MPX (FULLHD)
- Rodzaj obiektywu: Stały
- Wandaloodporność: Nie
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
Kamera IP EasyCam obrotowa zewnętrzna dual WiFi 4MP (2MP + 2MP) 4x zoom Tuya EC-2x2PTZ8DL-N EasyCam EC-2x2PTZ8DL-N to nowoczesna kamera IP, która zapewni Ci pełną kontrolę nad bezpieczeństwem w Twoim domu, sklepie czy biurze. Wyposażona w podwójny obiektyw o rozdzielczości 4 MP (2MP + 2MP), oferuje wyraźny obraz w dzień i w nocy. Dzięki funkcjom takim jak automatyczne śledzenie ruchu czy dwukierunkowa komunikacja aud... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 52711 |
| Model | EC-2x2PTZ8DL-N |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Rodzaj obiektywu | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 3.6 mm |
| Kąt widzenia | 90° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Obsługa dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Pobór mocy | 5 W |
| Temperatura pracy | -10°C ... +55°C |
| Wspierane protokoły sieciowe | RTSP, DHCP,ONVIF |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Zasilacz w komplecie | TAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Producent | EASYCAM |
| Technologia | IP |
| Rodzaj podświetlenia | IR (podczerwień), LED (światło białe) |