Kamera IP Hikvision DS-2CD2163G2-LIS2U(2.8mm)(BLACK)
- Numer katalogowy: 50293
- Producent: HIKVISION
- Model: DS-2CD2163G2-LIS2U(2.8mm)(BLACK)
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Rozdzielczość kamery: 6MPX
- Wandaloodporność: Tak
- Wielkość przetwornika: 1/2.4
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
Kamera IP Hikvision DS-2CD2163G2-LIS2U(2.8mm)(BLACK) Przeznaczenie Stałopozycyjna kamera kopułkowa Acusense Smart Hybrid Light 6 MPWysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 MPAcusense: Klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technolo... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 50293 |
| Model | DS-2CD2163G2-LIS2U(2.8mm)(BLACK) |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Wandaloodporność | Tak |
| Wielkość przetwornika | 1/2.4 |
| Rozdzielczość | 3200x1800 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Kąt widzenia | 105° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa odporności | IK10 |
| Pobór mocy | 9.5 W |
| Wymiary przedmiotu | 121,5 mm × 97,6 mm (Ø4,78" × 3,84") |
| Temperatura pracy | -30 °C do 60 °C |
| Czułość przetwornika | Kolor: 0,005 luksa przy (F1,6, AGC WŁ.), 0 luksów z oświetleniem |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Strefy prywatności | Tak |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Tak |
| WDR | Tak |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Producent | HIKVISION |