Kamera Zewnętrzna Obrotowa GSM na Kartę SIM Orllo Z7 + Panel fotowoltaiczny SM6030 Pro
- Numer katalogowy: 50180
- Producent: ORLLO
- Model: Orllo Z7+SM6030 PRO
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Rozdzielczość kamery: 3MPX
- Rodzaj obiektywu: Stały
- Wandaloodporność: Nie
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
Kamera zewnętrzna obrotowa GSM na kartę SIM Orllo Z7 z panelem fotowoltaicznym SM6030 Pro – najważniejsze cechy Zestaw solarny: kamera zewnętrzna obrotowa GSM z panelem fotowoltaicznymFunkcja podążania za ruchemPanel słon... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 50180 |
| Model | Orllo Z7+SM6030 PRO |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 3MPX |
| Rodzaj obiektywu | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wielkość przetwornika | 1/2.9'' |
| Rozdzielczość | 2304x1296 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 4 mm |
| Kąt widzenia | 101° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 45 m |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Wielostrumieniowość (ilość strumieni) | 3 szt. |
| Pobór mocy | 4.3 W |
| Wymiary przedmiotu | 257x208x130mm |
| Temperatura pracy | -30°-70° |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, DHCP, DNS, NTP, RTSP, P2P |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Producent | ORLLO |
| Technologia | IP |
| Rodzaj podświetlenia | IR (podczerwień) |