ZASILACZ ŁADOWARKA DO LAPTOPA HP Green Cell PRO AD74P 19,5V 2,31A 45W 4,5mm/3,0mm

 • Numer katalogowy: 45736
 • Producent: GREEN CELL
 • Model: AD74P
 • Moc zasilacza laptop: 45 W
 • Napięcie zasilacza: 19.5 V
 • Natężenie zasilana: 2.31 A
 • Pin: Nie
 • Gwarancja: 24 miesiące

ZASILACZ ŁADOWARKA DO LAPTOPA HP Green Cell PRO AD49P 19,5V 3,33A 65W 4,5mm/3,0mm

Wybierz niezawodność:

Ładowarka Green Cell PRO to najpewniejsze źródło zasilania dla Twojego laptopa. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i układów elektronicznych, abyś był pewien że nie zawiedzie w ważnym momencie. Zasilacz jest objęty aż 3-letnią gwarancją.

Jak wybrać odpowiedni zasilacz?

 • Upewnij się że parametry zasilacza oznaczone jako Output (napięcie i natężenie) zgadzają się z parametrami zasilania Input podanymi na spodzie laptopa.
 • Sprawdź czy kształt i rozmiar wtyku są odpowiednie.

Najważniejsze funkcje zasilacza PRO:

 • Niezrównana trwałość: Przemyślana konstrukcja i wysoka jakość komponentów wpływają na podwyższoną trwałość ładowarki. Dodatkowy filtr sieciowy filtruje napięcie już na wejściu zasilacza, a większy radiator efektywniej odprowadza ciepło dzięki czemu ładowarka nie nagrzewa się. Wszystko to sprawia, że zasilacz jest zdumiewająco wytrzymały i może pracować bezawaryjnie latami.
 • Wytrzymałość: Zasilacze serii profesjonalnej są z założenia wydajne i wytrzymałe. Wyposażono je w komplet zabezpieczeń elektronicznych dbających o dokładną kontrolę parametrów ładowania. Naładują one Twojego laptopa nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. Zasilacze serii profesjonalnej są z założenia wydajne i wytrzymałe. Wyposażono je w komplet zabezpieczeń elektronicznych dbających o dokładną kontrolę parametrów ładowania. Naładują one Twojego laptopa nie tylko szybko, ale i bezpiecznie.

Funkcjonalny i estetyczny:

Ładowarka Green Cell PRO sprawdzi się idealnie niezależnie czy potrzebujesz drugiej ładowarki np. do pracy, czy też stara uległa awarii. W zestawie z zasilaczem znajduje się dedykowany przewód zasilający zapewniający maksymalną swobodę użytkowania. Najwyższa jakość wykonania ładowarki połączona jest z nowoczesnym, estetycznym wyglądem.

Świeża energia dla Twojego laptopa:

 Z ładowarką serii PRO Twój laptop zyska nowe życie, a my zadbamy o środowisko. Nie tylko projektując wytrzymały sprzęt „na lata”, ale też promując i finansując odzysk oraz recykling zużytego sprzętu elektronicznego.

Specyfikacja techniczna:

Moc45W
Napięcie19.5V
Natężenie2.31A
Średnice wtykuokrągły z pinem (4.5-3.0mm)
StanNowy
KolorCzarny
Gwarancja36 Miesięcy
ProducentGreen Cell
Wymiary90x38x27mm
Waga146g
W zestawieprzewód sieciowy 1.2m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
SeriaPRO
Zabezpieczeniatermiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe
Całkowita długość przewodówponad 2m
Kod produktuAD74P

Cechy
Numer katalogowy 45736
Model AD74P
Moc zasilacza laptop 45 W
Napięcie zasilacza 19.5 V
Natężenie zasilana 2.31 A
Pin Nie
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Producent GREEN CELL