SONOFF Inteligentny przełącznik Zigbee Smart Switch ZBMINIL2

  • Numer katalogowy: 40883
  • Producent: SONOFF
  • Model: ZBMINIL2
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Gwarancja dla firm: 24 miesiące

SONOFF Inteligentny przełącznik Zigbee Smart Switch ZBMINIL2

Chcesz łatwiej zarządzać swoimi sprzętami? Z przełącznikiem Sonoff będzie to możliwe! Za jego pomocą uzyskasz kontrolę nad oświetleniem. Wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu z łatwością zamontujesz go w różnych puszkach montażowych, a także współpracuje z różnymi typami przełączników. Co więcej, możesz kontrolować go za pomocą głosu, ponieważ jest kompatybilny z Google Home czy Amazon Alexa.

SONOFF Inteligentny przełącznik Zigbee Smart Switch ZBMINIL2

Inteligenty przełącznik

Sonoff Smart Switch wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, co sprawia, że możesz zamontować go w różnych puszkach montażowych, nawet najmniejszej — EU/86/120. Ponadto współpracuje z różnymi typami przełączników zewnętrznych takimi jak przełącznik kołyskowy czy ścienny z przyciskami. Urządzenie Sonoff jest także łatwe w montażu i nie wymaga stosowania przewodu neutralnego.

Inteligenty przełącznik

Wiele możliwości kontroli

Inteligenty przełącznik Sonoff ma możliwość dwukierunkowego sterowania. Z łatwością podłączysz go do oświetlenia klatki schodowej. Co więcej, dla jeszcze łatwiejszej kontroli możesz tworzyć inteligentne sceny, a za sprawą funkcji Timera możesz ustawić kiedy oświetlenie ma się włączyć, wyłączyć czy też zaplanować pętle czasowe.

Wiele możliwości kontroli

Prostota i niezawodność

Dla większego komfortu użytkowania, przełącznik Sonoff ma możliwość kontroli za pomocą głosu, ponieważ wykazuje kompatybilność z Google Home, Amazon Alexa czy Alice. Co więcej, nie musisz martwić się o problemy z Internetem, ponieważ Sonoff, za sprawą przełącznika Zigbee 3.0, może łączyć się z Hubem Zigbee i tworzyć domową sieć LAN. Dodatkowo masz możliwość sterowana oświetleniem nawet jeśli jego moc wynosi zaledwie 3 W.

Prostota i niezawodność

Szybki start

Podłączenie inteligentnego przełącznika jest bardzo proste. Wystarczy, że podłączysz go z odpowiednim urządzeniem, a następnie pobierzesz aplikację eWeLink. Teraz wystarczy już tylko sparować telefon i sprzęt ze pomocą technologii Bluetooth. Dzięki temu możesz sprawować kontrolę nad całym domem nawet jeśli jesteś w pracy czy na zakupach.

Szybki start

Bezpieczeństwo

Sonoff Smart Switch ZBMINIL2 to gwarancja bezpieczeństwa, dlatego jego obudowa została wykonana z PC o klasie odporności ogniowej V-0. Co więcej, listy zaciskowe gwarantują bezpieczeństwo przewodów i zapewniają ich niezawodne połączenie. Przełącznik wyposażono także w rdzeń EFR32MG22, który charakteryzuje się niskim zużyciem energii. Wszystko to sprawia, że możesz bezpiecznie używać inteligentnego przełącznika Sonoff.

Bezpieczeństwo
Cechy
Numer katalogowy 40883
Model ZBMINIL2
Gwarancja 24 miesiące
Gwarancja dla firm 24 miesiące
Producent SONOFF