ZESTAW WIDEODOMOFONOWY HIKVISION KIT-D4-PL302
- Numer katalogowy: 37674
- Producent: HIKVISION
- Model: KIT-D4-PL302
- Rodzaj oświetlenia nocnego kamery: Diody podczerwień (IR)
- Typ monitora: Głośnomówiący
- Możliwość rozbudowy o kolejny monitor: Nie
- Max. ilość monitorów: 1 szt.
- Rodzaj ekranu: LCD TFT
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
ZESTAW WIDEODOMOFONOWY HIKVISION KIT-D4-PL302 Stacja bramowa: 1 wyjścieMonitor: 2 wyjściaSterowanie dwoma wejściami (furtka + brama)Drugie wyjście z poziomu monitoraMonitor z modułem Wi-FiObsługa przez mobilną aplikację Hik-ConnectInterfejs 4-żyłowy Jednorodzinny wideodomofon KIT-D4-PL302 marki HI... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 37674 |
| Model | KIT-D4-PL302 |
| Rodzaj oświetlenia nocnego kamery | Diody podczerwień (IR) |
| Typ monitora | Głośnomówiący |
| Możliwość rozbudowy o kolejny monitor | Nie |
| Max. ilość monitorów | 1 szt. |
| Rodzaj ekranu | LCD TFT |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Rozdzielczość ekranu | 1024x600p |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12 V |
| Natężenie zasilana | 1 A |
| Wbudowanie gniazdo pamięci zew. SD | Tak |
| Obsługiwana ilość wejść | 3 szt. |
| Materiał obudowy kamery | Polimer ABS |
| Sposób montażu kamery | Natynkowy |
| Przetwornik obrazu kamery | FullHD CMOS 2Mpx |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 66 ° |
| Zakres temperatury pracy | -30° C do +60° C |
| Funkcje dodatkowe urządzenia | Slot na kartę SD: tak, do 128Gb, Współpraca z aplikacją mobilną: Tak, HIK-CONNECT |
| Wymiary monitora | 200 mm × 140 mm × 23.6 mm mm |
| Wymiary kamery | 135.14 mm × 49.6 mm × 41.93 mm |
| Regulacja głośności wywołania | Tak |
| Regulacja głośności rozmowy | Tak |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Regulacja jaskrawości | Tak |
| Ilość przewodów kamera-monitor | 4 szt. |
| Rodzaj domofonu | 1 - rodzinny |
| Adresowniki | Nie |
| Wbudowana pamięć | Nie |
| Obsługa dodatkowych kamer CCTV | Nie |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Obsługa bramy wjazdowej | Tak |
| Rodzaj montażu panelu | Natynk |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Producent | HIKVISION |