WIDEODOMOFON EURA VDP-10A3 JUPITER CZARNY
- Numer katalogowy: 2644
- Producent: EURA
- Model: VDP-10A3 JUPITER CZARNY
- Rodzaj oświetlenia nocnego kamery: Diody LED
- Typ monitora: Głośnomówiący
- Możliwość rozbudowy o kolejny monitor: Nie
- Max. ilość monitorów: 1 szt.
- Rodzaj ekranu: LCD TFT
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
Wideodomofon EURA VDP-10A3 Jupiter czarny, 7'' Najważniejsze cechy Kolorowy wideodomofon z ekranem 7caliPamięć 100 zdjęć2 wejścia (furtka - brama)Czytnik kart-brelokówZamek szyfrowyPodświetlenie osoby odwiedzającej w nocy światłem diodami ledW zestawie 7 sztuk breloków (5 dla użytkowni... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 2644 |
| Model | VDP-10A3 JUPITER CZARNY |
| Rodzaj oświetlenia nocnego kamery | Diody LED |
| Typ monitora | Głośnomówiący |
| Możliwość rozbudowy o kolejny monitor | Nie |
| Max. ilość monitorów | 1 szt. |
| Rodzaj ekranu | LCD TFT |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Rozdzielczość ekranu | 800 x 480 |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12 V |
| Natężenie zasilana | 1 A |
| Wbudowanie gniazdo pamięci zew. SD | Nie |
| Typ melodii wywołania | 16 melodi do wyboru |
| Obsługiwana ilość wejść | 1 szt. |
| Materiał obudowy kamery | aluminium |
| Sposób montażu kamery | Natynkowy |
| Przetwornik obrazu kamery | Kolor CMOS 1/4'' 700TVL |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 53 ° |
| Zakres temperatury pracy | -18°C...+40°C |
| Funkcje dodatkowe urządzenia | Otwieranie furtki i bramy, wbudowana pamięć do 100 zdjęć. czytnik karta - brelok |
| Wymiary monitora | 215 x 152 x 23 mm |
| Wymiary kamery | 198 x 82 x 52 mm |
| Regulacja głośności wywołania | Nie |
| Regulacja głośności rozmowy | Nie |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Regulacja jaskrawości | Tak |
| Pobór prądu (praca / czuwanie) | 7W / 2W |
| Ilość przewodów kamera-monitor | 8 szt. |
| Rozmiar puszki pod tynk | - |
| Rodzaj domofonu | 1 - rodzinny |
| Adresowniki | Nie |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Obsługa dodatkowych kamer CCTV | Nie |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Obsługa bramy wjazdowej | Tak |
| Rodzaj montażu panelu | Natynk |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja dla firm | 24 miesiące |
| Producent | EURA |