KAMERA IP DAHUA IPC-HFW2431S-S-0280B-S2
- Numer katalogowy: 23886
- Producent: DAHUA
- Model: IPC-HFW2431S-S-0280B-S2
- Typ kamery: Zewnętrzna/wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: Progressive Scan CMOS
- Rozdzielczość kamery: 4MPX (2K)
- Rodzaj obiektywu: Stały
- Wandaloodporność: Nie
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
KAMERA IP DAHUA IPC-HFW2431S-S-0280B-S2 Najważniejsze cechy Przetwornik 1/3 Progressive Scan CMOSWysoka jakość obrazu: 20 kl/s @4MPKompresja: H.265; H.264; H.264B; MJPEGFunkcje: WDR 120dB, ROI, AGC, BLC, 3DNRMechaniczny filtr ICRObiektyw 2,8mm (kąt widzenia 102.0°)Gniazdo pamięci Micro... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 23886 |
| Model | IPC-HFW2431S-S-0280B-S2 |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Rodzaj obiektywu | Stały |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Kąt widzenia | 102° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Obsługa dźwięku | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa+Plastikowa |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Max. liczba użytkowników | 20 |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Wielostrumieniowość (ilość strumieni) | 2 szt. |
| Pobór mocy | 4.8 W |
| Wymiary przedmiotu | 166.2 mm × Φ70 mm (6.54" × Φ2.76") |
| Temperatura pracy | -40°C to +60°C (-40°F to +140°F) |
| Czułość przetwornika | 0.008 Lux@F1.6 |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; 802.1x; Bonjour |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Współczynnik S/N | >50 dB |
| Strefy prywatności | Tak |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Nie |
| Wyjście wideo | Nie |
| WDR | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Producent | DAHUA |
| Technologia | IP |
| Rodzaj podświetlenia | IR (podczerwień) |