KAMERA IP IMOU Ranger2 IPC-A22EP-A
- Numer katalogowy: 23436
- Producent: IMOU
- Model: IPC-A22EP-A/B
- Typ kamery: Wewnętrzna
- Rodzaj przetwornika: CMOS
- Rozdzielczość kamery: 2MPX (FULLHD)
- Rodzaj obiektywu: Stały
- Wielkość przetwornika: 1/2.7''
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
KAMERA IP IMOU Ranger2 IPC-A22E-Imou Ta niewielkich rozmiarów kamera do monitorowania nagrywa niezwykle czysty obraz o jakości Full HD, a dzięki sporej osi obrotu do 355° i nachylenia do 80°, IMOU Ranger 2 2MP uchwyci niemal każdy zakątek pomieszczenia.Funkcja Detekcji Osób pozwala na automatyczne wykrywanie i śledzenie ludzkiej postaci, a funkcja Inteligentnego Śledzenia – innych obiektów... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 23436 |
| Model | IPC-A22EP-A/B |
| Typ kamery | Wewnętrzna |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Rodzaj obiektywu | Stały |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 3.6 mm |
| Kąt widzenia | 93° |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 10 m |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Obsługa dźwięku | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 0/0 |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Max. liczba użytkowników | 10 |
| Język interfejsu WEB | - |
| Klasa szczelności | Nie dotyczy |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Wielostrumieniowość (ilość strumieni) | 2 szt. |
| Pobór mocy | 3.5 W |
| Wymiary przedmiotu | 106,1 × 77,4 × 77,4 mm |
| Temperatura pracy | 0°C ~ +45°C |
| Urządzenia mobilne | Android, iOS |
| Czułość przetwornika | 0.1Lux |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP, DHCP |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Współczynnik S/N | b.d. |
| Strefy prywatności | Nie |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Nie |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Zasilacz w komplecie | TAK |
| Zasilanie | 5V DC |
| Kompresja wideo | H.264, H.265 |
| Przeglądarki internetowe | - |
| Funkcje analizy obrazu | BRAK |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Gwarancja dla firm | 36 miesięcy |
| Producent | IMOU |
| Technologia | IP |
| Rodzaj podświetlenia | IR (podczerwień) |