WIDEODOMOFON EURA VDP-22A3 PLUTON G
- Numer katalogowy: 2129
- Producent: EURA
- Model: VDP-22A3
- Rodzaj oświetlenia nocnego kamery: Diody LED
- Typ monitora: Głośnomówiący
- Możliwość rozbudowy o kolejny monitor: Tak
- Max. ilość monitorów: 1 szt.
- Rodzaj ekranu: LCD LED
Sprzedaż hurtowa (utwórz konto)
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
..lub zaloguj się i sprawdź niższe ceny, oraz inne korzyści!
Kupujesz detalicznie? Przejdź na eltrox.pl
WIDEODOMOFON EURA VDP-22A3 PLUTON PRZEZNACZENIE Wideodomofon kolorowy z wyświetlaczem LCD 7'', bezsłuchawkowy (głośnomówiący) przeznaczony jest do kontroli osób odwiedzających dom, biuro itp. ... Pełen opis produktu widoczny po zalogowaniu
Cechy
| Numer katalogowy | 2129 |
| Model | VDP-22A3 |
| Rodzaj oświetlenia nocnego kamery | Diody LED |
| Typ monitora | Głośnomówiący |
| Możliwość rozbudowy o kolejny monitor | Tak |
| Max. ilość monitorów | 1 szt. |
| Rodzaj ekranu | LCD LED |
| Wielkość ekranu | 7'' |
| Rozdzielczość ekranu | 480x234 |
| Napięcie zasilania urządzenia | 12 V |
| Natężenie zasilana | 1.2 A |
| Wbudowanie gniazdo pamięci zew. SD | Nie |
| Typ melodii wywołania | 16 melodii |
| Obsługiwana ilość wejść | 2 szt. |
| Materiał obudowy kamery | alumnium |
| Sposób montażu kamery | Natynkowy |
| Przetwornik obrazu kamery | ccd1/3 420 linii TV |
| Kąt widzenia kamery w poziomie | 55 ° |
| Zakres temperatury pracy | -18°C...+50°C |
| Funkcje dodatkowe urządzenia | przycisk otwierania bramy /drugiej furtki |
| Wymiary monitora | 480 x 234 pixeli |
| Wymiary kamery | 160x240x17mm |
| Regulacja głośności wywołania | Nie |
| Regulacja głośności rozmowy | Tak |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Regulacja jaskrawości | Tak |
| Pobór prądu (praca / czuwanie) | 0,2W |
| Ilość przewodów kamera-monitor | 4 szt. |
| Rozmiar puszki pod tynk | 144x 64x 52 mm |
| Rodzaj domofonu | 1 - rodzinny |
| Adresowniki | Nie |
| Wbudowana pamięć | Nie |
| Obsługa dodatkowych kamer CCTV | Nie |
| Funkcja interkomu | Nie |
| Obsługa bramy wjazdowej | Tak |
| Rodzaj montażu panelu | Natynk |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja dla firm | 12 miesięcy |
| Producent | EURA |