Rozpocznij współpracę

Jeśli jesteś instalatorem systemów zabezpieczeń i poszukujesz pewnego dostawcy nowoczesnych rozwiązań zapoznaj się z naszą ofertą.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z marką Hurton?

Hurton.pl to pewny partner w biznesie, który stawia sobie za cel wspieranie instalatorów w trudnej i wymagającej pracy specjalistów do spraw systemów bezpieczeństwa i monitoringu. W ramach współpracy oferujemy: indywidualnego opiekuna, elastyczne warunki handlowe, profesjonalne wsparcie techniczne, serwis oraz darmowe szkolenia obejmujące praktyczne wykorzystanie oferowanego sprzętu.

Kategorie produktów

monitoring

monitoring

alarmy

alarmy

automatyka

automatyka

smart-home

smart-home

domofony

domofony

eko energia

eko energia

kontrola-dostepu

kontrola dostępu

sieci IT

sieci IT

Szkolenia

Wiemy, że w pracy instalatora wiedza to podstawa, dlatego cyklicznie przygotowujemy szkolenia dzięki, którym podnosimy kwalifikacje naszych partnerów. Przy współpracy z producentami dostarczamy wiedzę przydatną i zawsze aktualną. Nasze szkolenia to nie tylko teoria, nasi trenerzy to specjaliści o dużym doświadczeniu, którzy prezentują praktyczne rozwiązania i uczą na prawdziwym sprzęcie.

Marki w naszej ofercie

Współpracujemy z ponad 200 renomowanymi markami, liderami z branży: monitoringu, systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej.

dahua
hikvision
kenik
getfort
satel
seagate
ACO
FAAC
nice
somfy
grenton
bft
iyama
jablotron
tplink
tenda
ubiquity
netgear
metabo
orno
vidos
powerwalker
pulsar
volt

Co zyskujesz?

koszyk

Limit kupiecki

uslugi_komplex

Usługi komplex

warunki

Konkurencyjne warunki handlowe

terminowosc

Terminowość wysyłek

odroczona

Odroczony termin płatności

program

Program lojalnościowy

Załóż konto na platformie Hurton

Podjęcie współpracy z nami jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto na platformie hurton.pl lub udasz się do najbliższego oddziału Eltrox. Możesz również wysłać e-maila na adres: bok@hurton.pl lub zadzwonić pod numer (34) 387 22 52. Nasi specjaliści w ciągu 24 godzin skontaktują się z Tobą.