Szkolenia dla instalatorów systemów zabezpieczeń

Szkolenia produktowe hurton.pl pozwalają na zapoznanie się z nowościami z dziedziny monitoringu, systemów alarmowych oraz automatyki domowej.

Zawsze aktualna wiedza

Kursy są prowadzone przez ekspertów z takich dziedzin jak: automatyka domowa, monitoring, systemy alarmowe, smart home, fotowoltaika itd. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Szkolimy na prawdziwym sprzęcie, pokazując realne przypadki jego wykorzystania. Mówimy o problemach, które mogą się pojawić w pracy i podsuwamy najlepsze rozwiązania. Każde szkolenie jest przygotowane w taki sposób, aby zdobywać wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną.

Placówka szkoleniowa

Od początku 2021 r. jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego - Centrum Szkoleń Eltrox wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach (20.01.2021r.), do Rejestru Niepublicznych Placówek Kształcenia Ustawicznego prowadzonego przez Prezydenta Miasta Częstochowy (03.02.2021 r.). Co roku przeprowadzamy kilkadziesiąt szkoleń specjalistycznych, branżowych, na niektóre z sukcesem pozyskujemy dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Szkolimy kilkuset klientów co rok. Dbamy przede wszystkim o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, na co wymiernym dowodem jest uzyskany w sierpniu 2021 r. Certyfikat zaświadczający wdrożenie do firmy normy ISO 9001:2015. Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą oraz współpracujemy z zewnętrznymi trenerami aby móc dostarczać wiedzę naszym klientom na najwyższym poziomie.

Szkolenia w Hurton

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę szkoleniową oraz współpracujemy ze szkoleniowcami renomowanych producentów systemów zabezpieczeń i monitoringu tj. Dahua Technology, HikVision, Kenik czy Satel. Uczestnictwo w przygotowanych przez nas kursach pozwoli na zdobycie cennego doświadczenia i wskazówek, rozmowy z ekspertami, warsztaty techniczne a co za tym idzie szybszy montaż u klienta oraz uniknięcie niepotrzebnych błędów podczas konfiguracji.

Zapraszamy do kontaktu:

512 731 241

Marki w naszej ofercie

Współpracujemy z ponad 200 renomowanymi markami, liderami z branży: monitoringu, systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej.

dahua
hikvision
kenik
getfort
satel
seagate
ACO
FAAC
nice
somfy
grenton
bft
iyama
jablotron
tplink
tenda
ubiquity
netgear
metabo
orno
vidos
powerwalker
pulsar
volt

Załóż konto na platformie Hurton

Podjęcie współpracy z nami jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto na platformie hurton.pl lub udasz się do najbliższego oddziału Eltrox. Możesz również wysłać e-maila na adres: bok@hurton.pl lub zadzwonić pod numer (34) 387 22 52. Nasi specjaliści w ciągu 24 godzin skontaktują się z Tobą.