Zostań naszym
partnerem w sieci Eltrox

Dołącz do profesjonalistów

Co zyskujesz?

Możlwość sprzedaży szerokiego asortymentu produktów z dziedziny monitoringu i zabezpieczeń. Oferujemy wsparcie oraz elastyczne warunki współpracy. Możesz należeć do największej w Polsce i stale powiększającej się sieci salonów Eltrox.

Partnerów w Polsce

Planowany roczny budżet marketingowy

Odwiedzin miesięcznie na stronie Eltrox.pl

Transakcji przekierowanych ze sklepu do oddziału

Program partnerski

To co wyróżnia markę Eltrox to profesjonalna współpraca z ponad 70 salonami partnerskimi. Dzięki przystąpieniu do naszego programu zyskujesz możliwość posługiwania się siłą marki, która zajmuje pierwszą pozycję na rynku dystrybucji systemów zabezpieczeń w Polsce. W konsekwencji stajesz się częścią największej sieci sprzedażowej.

Zapraszamy do kontaktu:

+48 517 060 684

Dlaczego warto zostać partnerem?

Korzystając z programu partnerskiego zyskujesz możlwość rozwoju swojej działalności i korzystania z siły marki w następujących obszarach:

Salony partnerskie

Przystępując do naszego programu partnerskiego, otrzymujesz wsparcie w przygotowaniu projektu ekspozycji Twojego sklepu.

Logistyka

Posiadamy magazyn centralny oraz 36 magazynów regionalnych o łącznej powierzchni 5000 m2.
Korzystamy z usług największych firm kurierskich, aby zamówione produkty zawsze docierały na czas.

Marki w naszej ofercie

Współpracujemy z ponad 200 renomowanymi markami, liderami z branży: monitoringu, systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej.

dahua
hikvision
kenik
getfort
satel
seagate
ACO
FAAC
nice
somfy
grenton
bft
iyama
jablotron
tplink
tenda
ubiquity
netgear
metabo
orno
vidos
powerwalker
pulsar
volt
phone

Załóż konto na platformie Hurton

Podjęcie współpracy z nami jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto na platformie hurton.pl lub udasz się do najbliższego oddziału Eltrox. Możesz również wysłać e-maila na adres: kontakt@hurton.pl lub zadzwonić pod numer (34) 387 22 52. Nasi specjaliści w ciągu 24 godzin skontaktują się z Tobą.