Przystąp do programu lojalnościowego

Dla naszych klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy, w którym za zakupy na platformie hurton mogą odebrać wartościowe nagrody

Program lojalnościowy

W hurton.pl wiemy, że praca to nie wszystko. Dlatego dla naszych klientów stworzyliśmy program lojalnościowy. Za zakupy na platformie hurton.pl klient zbiera punkty, które następnie może wymienić na atrakcyjne nagrody. Nasza oferta obejmuje 40 nagród pogrupowanych w trzech kategoriach: dla Ciebie, dla domu, dla firmy. Wśród nagród rzeczowych są konsole do gier, sprzęt RTV, AGD oraz kody przedpłacone do Allegro.

Narzędzia przydatne w pracy instalatora

W naszym programie lojalnościowym klienci mogą korzystać z szerokiej oferty elektronarzędzi renomowanych marek: Makita, Bosch, Dewalt, Stanley, Yato. Za zarobione punkty mogą odbierać: zestawy kluczy, dalmierze laserowe, wiertarki, wkrętarki, szlifierki i wiele innych.

Bony przedpłacone do popularnych portali sprzedażowych

Zarobione punkty można również przeznaczyć na zakup bonów przedpłaconych do wykorzystania na najpopularniejszych portalach sprzedażowych. Dzięki temu można wybierać z szerokiego asortymentu różnych produktów dostępnych na największej platformie e-commerce w Polsce.

Laptopy, smartfony, tablety

Punkty z programu lojalnościowego można przeznaczyć na zakup gadżetów elektronicznych takich jak: smartfony, smartwatche, tablety oraz laptopy.

Program lojalnościowy taki jak chcesz

Nagrody w programie lojalnościowym okresowo zmieniamy. Wprowadzając nowe, opieramy się na życzeniach oraz sugestiach naszych klientów. A wszystko po to, aby uczynić go ciekawszym oraz atrakcyjniejszym.

Załóż konto na platformie Hurton

Podjęcie współpracy z nami jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto na platformie hurton.pl lub udasz się do najbliższego oddziału Eltrox. Możesz również wysłać e-maila na adres: bok@hurton.pl lub zadzwonić pod numer (34) 387 22 52. Nasi specjaliści w ciągu 24 godzin skontaktują się z Tobą.