Finansowanie szkoleń

Szkolenia jakie min znajdziesz w naszej ofercie:

 • Efektywość biznesowa
 • Sprzedaż i marketing firmy instalacyjnej. Strategie, które wygrywają
 • Kurs KNX
 • MikroTik
 • Techinka Światłowodowa
 • i wiele innych..

Finansowanie szkoleń z hurton

Wsparcie finansowe na szkolenia stanowi atrakcyjną i korzystną opcję dla rozwoju umiejętności. To doskonała szansa na podniesienie kwalifikacji pracowników, zdobycie nowych umiejętności oraz zwiększenie efektywności i wydajności całego zespołu.
Aby skorzystać z dofinansowania na szkolenia dla siebie lub swoich pracowników, warto rozpocząć poszukiwania dostępnych opcji w swoim regionie. Informacje na ten temat można znaleźć w Internecie, w Urzędach Pracy lub u Operatorów, czyli instytucji dedykowanych do tego celu.
Procedura pozyskania dofinansowania na szkolenia pracowników zazwyczaj rozpoczyna się od wyboru odpowiednich usług, odwiedzenia instytucji odpowiedzialnej za dystrybucję środków w ramach konkretnego programu, a następnie zapisania się na wybrane szkolenie.
Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i skorzystać z profesjonalnej pomocy, możesz także skontaktować się z nami. My sprawdzimy wszystkie dostępne możliwości dofinansowania szkoleń dla Ciebie i Twojej firmy.

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

Baza umożliwia przedsiębiorcom (lub ich pracownikom) samodzielne dokonanie wyboru usługi z kilku tysięcy dostępnych ofert na stronie. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skierować swoich pracowników na szkolenie za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych, bądź też skorzystają z usługi doradczej, będą mogli liczyć na refundację od 50 do 80 proc. kosztów poniesionych z tego tytułu – pod warunkiem, że szkolenie nie przekroczy odpowiednio kwoty do 5 tys. zł na pracownika i do 100 tys. zł na firmę. Z pomocy w postaci refundacji w/w kosztów będą mogły skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Szczegółowe informacje o operatorach udzielających w/w wsparcia na obszarze województw znajdziecie Państwo na stronie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl

KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY

Kto może się starać o środki z KFS?

O środki z KFS może wystąpić każdy pracodawca w rozumieniu przepisów ustawy o promocji zatrudnienia, czyli podmiot zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę. Nie jest pracodawcą podmiot prowadzący działalność gospodarczą i niezatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę, zatrudniający osoby na podstawie umowy o dzieło.

Na co możesz przeznaczyć środki?

Możesz otrzymać środki KFS na sfinansowanie kształcenia ustawicznego podejmowanego przez siebie i swoich pracowników w wysokości:

 • 80% kosztów kształcenia ustawicznego, ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika,
 • 100% kosztów kształcenia ustawicznego – w przypadku mikro przedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych) – ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika.

Środki KFS możesz przeznaczyć na:

 1. doprecyzowanie potrzeb szkoleniowych, które można będzie zaspokoić dzięki środkom KFS,
 2. kursy i studia podyplomowe oraz egzaminy w których wezmą udział Twoi pracownicy z inicjatywy pracodawcy lub za Twoją zgodą,
 3. badania lekarskie i psychologiczne, jeśli okażą się niezbędne,
 4. ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z udziałem w kształceniu ustawicznym.

Wniosek o przyznanie środków z KFS na kształcenie ustawiczne musisz złożyć do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności zgodnie z terminami naboru określonymi przez PUP.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Kamila Grochowina

Tel: +48 572 568 641

Mail: k.grochowina@eltrox.pl

Lub skontaktuj się z działem szkoleń

Tel: +48 453 024 084 lub +48 512 731 241

Mail: szkolenia@hurton.pl

Zapraszamy do kontaktu:

512 731 241

Marki w naszej ofercie

Współpracujemy z ponad 200 renomowanymi markami, liderami z branży: monitoringu, systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej.

dahua
hikvision
kenik
getfort
satel
seagate
ACO
FAAC
nice
somfy
grenton
bft
iyama
jablotron
tplink
tenda
ubiquity
netgear
metabo
orno
vidos
powerwalker
pulsar
volt

Załóż konto na platformie Hurton

Podjęcie współpracy z nami jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz konto na platformie hurton.pl lub udasz się do najbliższego oddziału Eltrox. Możesz również wysłać e-maila na adres: bok@hurton.pl lub zadzwonić pod numer (34) 387 22 52. Nasi specjaliści w ciągu 24 godzin skontaktują się z Tobą.

>