Zimowe szaleństwo nadchodzi - jedź z nami na Słowację!

Zapraszamy na kolejną fascynującą przygodę z Dahua Technology i Eltrox! Tym razem przygotowaliśmy dla Was niezapomniane chwile w malowniczych Tatrach słowackich. Winter Trip odbędzie się w terminie 17-21 marca 2024.

Wyruszamy autokarami z różnych zakątków Polski, kierując się do słowackiego Chopoku.

Poza wspólnym spędzeniem czasu, oferujemy szereg zorganizowanych aktywności, między innymi: zjazdy po trasach dopasowanych do różnych poziomów umiejętności a także naukę jazdy na nartach dla kompletnie początkujących. Dla tych z Was, którzy stronią od sportów zimowych, proponujemy relaks w źródłach termalnych ulokowanych u podnóża słowackich Tatr.

Wieczory to czas, który spędzimy na wspólnej zabawie, integracji i animacjach. Zapraszamy do udziału w konkursie!

wyciag
gory

HOTEL GRAND JASNA ****

Proponujemy zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu Grand Jasna zlokalizowanym tuż przy stoku i dolnej stacji kolejki. Hotel oferuje bogate zaplecze wellness z krytym basenem, różnymi rodzajami saun, jacuzzi, gdzie można wypocząć po intensywnym dniu na nartach. Hotel znajduje się również blisko tętniącego życiem centrum Chopoku.

Jak wziąć udział w konkursie!

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w konkursie i aktywnym spędzaniem czasu na słowackich stokach, zapoznaj się z regulaminem konkursu a następnie go zaakceptuj. 50 firm, które w okresie trwania promocji, dokonają największych zakupów produktów marki Dahua Technology otrzymają wycieczkę do Chopoku! W zależności od miejsca, które zajmiesz w konkursie, będziesz mógł nieodpłatnie lub za dopłatą, zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Wszystkie informacje w tabeli poniżej.

Promocja trwa od 11 grudnia 2023 roku do 15 lutego 2024 roku, do godziny 15:00.

Regulamin konkursu
Pakiet Miejsce Typ Nagrody
Premium 10 najlepszych firm w rankingu Wyjazd dla osoby z firmy instalatorskiej plus osoba towarzysząca
Medium Firmy zakwalifikowane w rankingu
na miejscach 11-30
Wyjazd dla osoby z firmy instalatorskiej plus możliwość zabrania osoby
towarzyszącej przy dopłacie 2135 zł netto
Basic Firmy zakwalifikowane w rankingu
na miejscach 31-50
Wyjazd dla osoby z firmy instalatorskiej plus możliwość zabrania osoby
towarzyszącej przy dopłacie 4270 zł netto

Zimowe szaleństwo w słowackich Tatrach!

winter winter
winter winter
winter winter

Nasz specjalny gość, który będzie nam towarzyszył podczas wyjazdu Winter Trip

Adam Małysz

Zdobywca czterech medali olimpijskich (srebrnego i brązowego w 2002 i dwóch srebrnych w 2010) i sześciu medali mistrzostw świata (złotego i srebrnego w 2001, dwóch złotych w 2003, złotego w 2007 i brązowego w 2011). Czterokrotny zdobywca Pucharu Świata (w sezonach 2000/2001, 2001/2002, 2002/2003 i 2006/2007).