Jedź z nami do Egiptu!

Masz ochotę na wspaniałą przygodę w Egipcie 16 - 23 listopada 2023 r.? Teraz masz szansę wygrać wycieczkę do jednego z najbardziej fascynujących krajów na świecie! Organizowany przez nas i markę Dahua Technology konkurs da Ci możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń, zanurzenia się w świecie raf koralowych i zasmakowania egzotycznych smaków!

Zdobądź fantastyczną nagrodę - wycieczkę do Hurghady i zabierz na nią osobę towarzyszącą!

To idealna okazja, by wyjechać z dala od codzienności i wspólnego przeżycia niezapomnianych wrażeń. Dołącz do naszego konkursu już teraz i zacznij planować swoją egipską przygodę!

coral
hatszepsut

Royal Lagoons Aqua Park Resort & Spa

Royal Lagoons Aqua Park Resort & Spa to rozległy, komfortowy hotel z dobrze wyposażonymi pokojami, aquaparkiem, kompleksem basenów i programem rekreacyjnym. W pobliżu znajduje się centrum handlowe, muzeum i marina.

Wszyscy uczestnicy wycieczki będą musieli posiadać paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od dnia powrotu z wycieczki oraz wizę turystyczną.

Jak wziąć udział w konkursie!

Zainteresowany wycieczką do Egiptu? Interesuje Cię jak o nią powalczyć? Najpierw zapoznaj się i zaakceptuj regulamin, by wziąć udział w konkursie. Aż 70 firm, które w okresie trwania promocji dokonają największych zakupów produktów marki Dahua Technology otrzyma wycieczkę do Egiptu! W zależności od tego, do jakiego progu się zakwalifikujesz, będziesz mógł zabrać osobę towarzyszącą lub skorzystać z możliwości zabrania drugiej osoby, przy dopłacie. Wszystkie informacje w tabeli poniżej.

Promocja trwa od 27 kwietnia 2023 r. do 10 września 2023 r. do godziny 12:00 w południe

Regulamin konkursu
Pakiet Miejsce Typ Nagrody
Premium 15 najlepszych firm w rankingu Wyjazd dla osoby z firmy instalatorskiej plus osoba towarzysząca
Medium Firmy zakwalifikowane w rankingu
na miejscach 16-50
Wyjazd dla osoby z firmy instalatorskiej plus możliwość zabrania osoby
towarzyszącej przy dopłacie 1800 zł netto-cena okazyjna
Basic Firmy zakwalifikowane w rankingu
na miejscach 51-70
Wyjazd dla osoby z firmy instalatorskiej plus możliwość zabrania osoby
towarzyszącej przy dopłacie 3100 zł netto

Zakochaj się w Egipcie!

Diving Glifs
Columns Sphinks
Market Fishes

Czeka Cię wielka przygoda!