AKADEMIA SZKOLENIOWA

Szeroka oferta szkoleń specjalistycznych i branżowych

Zapisz się

Czym jest Akademia Hurton?

Akademia szkoleniowa Hurton to projekt, który stawia sobie za cel podnoszenie kompetencji sprzedażowych oraz specjalistycznych wśród naszych klientów. Dzięki naszym szkoleniom nauczysz się: w jaki sposób negocjować warunki handlowe ze swoimi kontrahentami, poznasz najważniejsze techniki sprzedażowe, oraz poszerzysz swoje kompetencje biznesowe. Akademia szkoleniowa Hurton to również specjalistyczne szkolenia techniczne z dziedziny monitoringu, systemów zabezpieczeń, OZE oraz automatyki domowej.

Szeroki wybór kursów sprzedażowych oraz specjalistycznych

Możesz uczestniczyć w dziesiątkach kursów, które rozwiną Twoje kompetencje zawodowe

Poszerz swoje możliwości zawodowe i zdobądź praktyczne umiejętności

Dzięki kursom nauczysz się nowych rzeczy, które przełożą się na Twój sukces finansowy

Odbierz certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe

Każda nowa kompetencja będzie potwierdzona certyfikatem

50

szkoleń
tematycznych

200

godzin materiałów dydaktycznych

30

doświadczonych
trenerów

200

zaangażowanych
uczestników

Nasza oferta

Szkolenia specjalistyczne oraz produktowe

Szkolenia techniczne

Obejmują szeroki zakres kursów i programów edukacyjnych dotyczących instalacji oraz konfiguracji: sieci IT, monitoringu, systemów alarmowych oraz elektroniki użytkowej.

Szkolenia marketingowe

Pakiet kursów obejmujący podstawy marketingu oraz zagadnienia z dziedziny nowoczesnego marketingu cyfrowego, content marketingu oraz działań w social mediach.

Szkolenia sprzedażowe

Czy chciałbyś poznać metody i techniki skutecznej sprzedaży? Ten pakiet szkoleń jest dedykowany dla Ciebie. Poznasz typy klientów oraz metody skutecznej sprzedaży.

Szkolenia produktowe

Jeśli chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z produktami współpracujących z nami marek zapraszamy na szkolenia produktowe: Dahua, Hikvision, Satel, FAAC, Nice i innych.

Szkolenia HR

Ta kategoria obejmuje szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Skuteczna rekrutacja, rozwój i szkolenia oraz poprawianie wydajności pracowników.

Szkolenia inne

Szkolenia, o tematyce związanej z prowadzeniem nowoczesnej firmy oraz z uzyskiwaniem przewagi konkurencyjnej na rynku instalatorskim systemów monitoringu oraz zabezpieczeń.

EduGame

Po ukończeniu kursu dostępnego w naszej Akademii Hurton możesz wykorzystać nabytą wiedzę do rozwiązania testu kompetencyjnego. Klienci, którzy zanotują najwyższy wynik będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody: gadżety elektroniczne, sprzęt instalatorski przydatny w pracy oraz bony do popularnych sklepów internetowych i karty paliwowe.

Cena szkoleń

Oferujemy atrakcyjny plan cenowy za dostęp do platformy

Subskrypcja

59 zł netto

19.99 zł netto

/ miesięcznie

Dostęp do platformy szkoleniowej
Rankingi i raporty
Certyfikaty szkoleniowe
EduGame
Stale powiększająca się baza szkoleń
Centrum kompetencji handlowo-produktowych

Szkolenia dostępne na platformie

Card image cap
Poznaj techniki finalizacji sprzedaży

Z tego szkolenia dowiesz się jak ważnym etapem rozmowy handlowej jest etap zamknięcia i finalizacji sprzedaży. Pomożemy Ci, abyś efektywniej wykorzystywał wszystkie spotkania handlowe.

Card image cap
Metoda prezentowania oferty w pięciu krokach

Na szkoleniu zaprezentuję Ci metodę przygotowania się do wizyty z klientem w sposób, który aby zwiększyć jej efektywność a także sprawi, że twoja wizyta handlowa stanie się skuteczniejsza.

Card image cap
Tworzenie prezentacji handlowej

Wiele propozycji wysyłanych klientom wygląda bardzo podobnie. A propozycja jest jednym z tych elementów, który potrafi wpłynąć na ocenę Twojego rozwiązania i na to, jak zareaguje na nie klient.

Card image cap
Argumentacja w sprzedaży, jak być przekonującym

Argumentacja to umiejętność bardzo pożądana przez wielu handlowców. Wielu sprzedawców uważa, że umiejętność budowania skutecznych argumentów to klucz do sukcesu.

Card image cap
Aktwyne słuchanie w sprzedaży

Dzięki temu szkoleniu będziesz wiedział, jakie zachowania są pomocne w umiejętnym słuchaniu, jakie są elementy aktywnego słuchania i jakie zachowania przeszkadzają w umiejętnym słuchaniu.

Card image cap
Wywieranie wpływu w sprzedaży

W tym cyklu szkoleniowym poznasz najpopularniejsze reguły wywierania wpływu, które możesz z powodzeniem wykorzystywać w sprzedaży. Materiał szkoleniowy oparty jest na regułach wywierania wpływu opracowanych przez profesora psychologii, Roberta B. Cialdiniego.

Rekomendacje