Hurton.pl - nowoczesna platforma dla profesjonalistów

Elastyczność cenowa

Jako firma specjalizująca się w branży automatyki domowej od wielu lat, jesteśmy w stanie dopasować cennik specjalnie do Twoich potrzeb. Wiele lat doświadczenia nauczyło nas wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów i zmierzać w kierunku wytyczanym przez nich. Dlatego decydując się na współpracę z platformą Hurton.pl sam decydujesz o wysokości rabatów, które Ci przysługują. Dodatkowo na 14 dni otrzymujesz odroczony termin płatności na poziomie 10 000 zł za który zrealizujesz swoje zakupy.

Szeroki asortyment

Pamiętaj, że na Hurton znajdziesz jedną z największych wyborów produktów z automatyki domowej, systemów zabezpieczeń, inteligentnych rozwiązań dla nowoczesnych domów i przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdziesz wybór aż 7000 produktów, które czekają na Ciebie na naszym magazynie. Zapewnia Ci to możliwość ciągłego poszerzania wachlarza swojej oferty montażowej, z którą łatwiej będzie Ci dotrzeć do nowych klientów.

Szkolenia

Czy wiesz, że zaledwie w tym roku przeprowadziliśmy aż 85 darmowych szkoleń w 40 różnych miastach w Polsce. Dzięki naszemu wsparciu aż 2500 klientów poszerzyło swoją wiedzę techniczną z takich branż jak Monitoring, Alarmy, Automatyka bramowa czy systemy światłowodowe. Rozwijamy Twoje aktualne umiejętności, a także nowe, abyś mógł poszerzyć zakres oferowanych usług.

Usługi komplex

Usługi komplex zostały stworzone, aby móc przekazywać Wam dziesiątki zapytań o montaż pochodzących z sieci naszych sklepów detalicznych. Całość wynagrodzenia z tytułu wykonania usługi oddajemy w Wasze ręce. Dodatkową zaletą współpracy jest fakt organizacji przez naszych handlowców wszystkich formalnych aspektów instalacji, co daje pewność otrzymania zapłaty za wykonaną usługę. Monterzy, zaopatrujący się w duże ilości sprzętu na platformie Hurton.pl, mają szansę na otrzymywanie największej ilości ofert instalacji do wykonania.

Wsparcie techniczne

Wiemy jak ważne są aspekty techniczne montowanego sprzętu, dlatego nasi instalatorzy mogą skorzystać z dedykowanego dla nich profesjonalnego wsparcia technicznego, dzięki któremu już żaden problem nie pozostanie nierozwiązany.

Indywidualny opiekun

Niezwykle cenimy sobie zadowolenie i dobre relacje z naszymi klientami, dlatego każdy nas instalator jest objęty indywidualnie przydzielonym opiekunem handlowym. Postara się on odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomoże rozwiązać każdy problem. Również w przypadku negocjonowania warunków handlowych opiekun pozostaje do Twojej dyspozycji.

Nowoczesne funkcjonalności

Platforma Hurton.pl wyposażona została w szereg funkcjonalności mających na celu ułatwienie oraz usprawnienie Twoje poruszanie się po niej. Wszystkie funkcjonalności wynikają z potrzeb naszych klientów. Stale rozwijamy się i odkrywamy nowe możliwości poszerzające zarówno nasze jak i Twoje możliwości.

Program lojalnościowy

Każdy klient naszej platformy B2B - Hurton.pl ma możliwość dołączenia do Programu Lojalnościowego. Za każdy zakup na Twoje konto powędrują punkty. Będziesz mógł zamienić na nagrody, które przydadzą Ci się w codziennym życiu, jak i przy wykonywanej pracy. Prosty przelicznik punktowy daje Ci jasną informację o wartości punktowej, którą otrzymasz za dokonany zakup. Dzięki uczestnictwu w Programie Lojalnościowym Hurton.pl otrzymasz dostęp do niespotykanych nigdzie indziej promocji, w ramach których możesz otrzymać większą ilość punktów za zakupy produktów konkretnych marek.

Ogólnopolska sieć sklepów stacjonarnych

Korzystając z Hurton.pl masz możliwość odbioru i zakupu towaru w jednym z naszych 40 sklepów stacjonarnych rozlokowanych na terenie całego kraju. Dzięki temu nie musisz czekać na wysyłkę, a przy okazji masz szansę na konsultację swojego zakupu z naszymi specjalistami w salonach.

Szybkie płatności obsługuje:
Polecane marki:
© 2016. E-commerce partners sp. z o.o. | Polityka prywatności | Regulamin